visitor counter

MHL کابل | موبی کابل

با MHL کابل پروویژن می توانید هرآنچه را که در موبایل خود می بینید به طور همزمان در تلویزیون و دیگر نمایشگر ها مشاهده نمایید. در موبایل خود بازی کنید، فیلم ببینید و یا هر چه را که تمایل دارید ، به صورت همزمان در صفحه نمایش بزرگ تری به نمایش بگذارید.

دریافت دفترچه راهنمای MHL Cable

دفترچه راهنما
فایل بروزرسانی !!!توجه!!! فایل بروزرسانی تنها برای گوشی های آیفون کارآمد می باشد و با بروزرسانی کابل ، گوشی های اندروید دیگر به این کابل متصل نمی گردند ١- فايل بروز رسانى را از سايت دانلود كرده و بر روى فلش خود در دايركتوري اصلي فلش بريزيد. ٢- كابل MHL از سه بخش اصلي تشكيل شده است، كابل HDMI ، مادگى USB ( محل ورود كابل شارژ گوشى موبايل ) كابل USB ( كابل جهت تامين برق گوشى ) . براى بروزرسانى ابتدا كابل HDMI را به تلويزيون متصل كرده و كابل USB را جهت تامين برق به پشت تلويزيون و يا كلگي شارژر متصل كنيد. ٣- فلش را به مادگي USB متصل كنيد و منتظر بروز رسانى كابل شويد تا به ١٠٠ درصد برسد. ٤- پس از بروزرسانى كابل ، كابل خاموش ميشود. چند ثانيه صبر كنيد، فلش را از كابل مادگى USB جدا كرده و كابل USB را از بخش تامين كنندگي برق جدا كرده و مجدد وارد كنيد. ٥- سريالى كه در قسمت زيرين QR code نمايش داده شده ، ميبايست تغيير و ورژن آن بروز شده باشد.

دانلود نرم افزار برای اندروید دانلود نرم افزار برای اپل (IOS)
MHL-Cable
MHL Cable
MHL-Cable

نقد و بررسی تخصصی

با MHL کابل پروویژن می توانید هرآنچه را که در موبایل خود می بینید به طور همزمان در تلویزیون و دیگر نمایشگر ها مشاهده نمایید. در موبایل خود بازی کنید، فیلم ببینید و یا هر چه را که تمایل دارید ، به صورت همزمان در صفحه نمایش بزرگ تری به نمایش بگذارید. با این کابل می توانید مکالمات تصویری با دوستان و آشنایان خود را در تلویزیون نیز به راحتی ببینید. این کابل به هیچ ارتباط تحت شبکه ، راه انداز و برنامه خاصی نیاز ندارد

 

  • قابلیت اتصال به اندروید
  • قابلیت اتصال به ایفون
  • 1080px کیفیت تصویر
  • فركانس : ۶۰hz
  • سیستم عامل قابل پشتیبانی: ای او اس 8 به بالا، اندروید 5 تا اندروید 8
  • ورژن :HDMI 1.4