PadTV PV130

This device turns your mobile phone into a TV with a new USB Type C connector, Android tablet and PC. This device provides the ability to watch and record all digital networks without the need .

The PV130 Digital Receiver is the new ProVision product. This device turns your mobile phone into a TV using a new USB Type C connector, Android tablet and computer.

این دستگاه امکان تماشا و ضبط تمامی شبکه های دیجیتال را بدون نیاز به اینترنت برای کاربران خود فراهم می کند و با تمام فرستنده هایDVB-T سازگار است.

گیرنده PV 130 یک تیونر قابل حمل است که با استفاده از یک آنتن تلسکوپی رومیزی، شبکه های زنده و با کیفیت بالا را دریافت نموده و سیگنال را به کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز و گوشی یا تبلت اندرویدی شما انتقال می دهد.

این گیرنده بر روی انواع موبایل و تبلت های اندرویدی که اندروید 4.2 به بالا بر روی آنها نصب گردیده و از قابلیت OTG پشتیبانی می کند قابل استفاده است، همچنین نرم افزار اندرویدی این دستگاه PadTV Pro HD می باشد. این دستگاه همچنین قابل نصب بر روی کامپیوترهای با سیستم عامل Windows XP , Windows7, Windows 8, Windows 10 می باشد که نرم افزار مربوط به ویندوز آن Totalmedia3.5 از شرکت Arcsoft است.

دریافت نرم افزار های پد تی وی

provision,provison,providson,pv130,dbt,mobile reciver,loptop reciver
provision,provison,providson,pv130,dbt,mobile reciver,loptop reciver

نقد و بررسی تخصصی

محصول جدید پروویژن گیرنده دیجیتال PV130 است که دستگاهی است که با استفاده از کانکتور جدید (USB Type C) قابلیت اتصال بر روی موبایل و تبلت اندرویدی و همچنین کامپیوتر شخصی با سیستم عامل ویندوز را دارد.

این دستگاه امکان تماشا و ضبط تمامی شبکه های دیجیتال را بدون نیاز به اینترنت برای کاربران خود فراهم می کند و با تمام فرستنده هایDVB-T سازگار است.

گیرنده PV 130 یک تیونر قابل حمل است که با استفاده از یک آنتن بندی، شبکه های زنده و با کیفیت بالا را دریافت نموده و سیگنال را به کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز و گوشی یا تبلت اندرویدی شما انتقال می دهد.

این گیرنده بر روی انواع موبایل و تبلت های اندرویدی که اندروید 4.2 به بالا بر روی آنها نصب گردیده و از قابلیت OTG پشتیبانی می کند قابل نصب می باشد. همچنین نرم افزار اندرویدی این دستگاه PadTV Pro HD است.

این دستگاه همچنین قابل نصب بر روی کامپیوترهای با سیستم عامل Windows XP , Windows7, Windows 8, Windows 10 می باشد که نرم افزار مربوط به ویندوز آن Totalmedia3.5 از شرکت Arcsoft است.

 • گیرنده دیجیتال USB برای انواع رایانه های شخصی، مدل PV 130 در اندازه بسیار کوچک و قابل استفاده در هر مکان و هر زمان، دارای راهنمای فارسی می باشد
 • اتصال از طريق USB Type C
 • قابليت گيرندگي بالای تصاویر کانالهای دیجیتال
 • دارای ورودی استاندارد آنتن جهت استفاده از آنتن MCX
 • پشتيبانی از تكنولوژى SCHEDULED جهت ضبط تصاوير تلويزيونی در زمان تعيين شده(روی سیستم عامل ویندوز)
 • امكان ضبط تصاوير كانالهاى تلويزيون با فرمتهاى SD-HD-…
 • راديو دیجیتال سازگار با صداي HIGH DEFINITION ONBOARD
 • امكان گرفتن عكس از تصاوير تلویزیون (SNAPSHOT)
 • قابلیت نصب بر روی کامپیوترهای با سیستم عامل Windows XP , Windows7, Windows 8, Windows 10 در نسخه های 32BIT و 64BIT
اندورید باکس،اندروید،android box,android,provision s1,s1,android box s1,hknv,dn fh;s,\v,dCk hs1

گیرنده دیجیتال PV 130 برای استفاده نیاز به سیستم عامل اندروید 4.2 به بالا دارد همچنین فرکانس پردازنده 1.5 گیگاهرتز در کنار 512 مگابایت حافظه رم و صفحه نمایش با رزولوشن 800x400 پیکسل از پیش‌ نیاز‌های این دستگاه برای موبایل یا تبلت شما می‌باشد. شایان ذکر است موبایل یا تبلت شما علاوه بر مشخصات سخت افزاری ذکر شده باید از قابلیت پشتیبانی OTG برخوردار باشد.همچنین نرم افزار اندرویدی این دستگاه PadTV Pro HD است.

 • تماشا و ضبط برنامه های دیجیتال تلویزیون بدون نیاز به اینترنت
 • سازگاری با تمام فرستنده های DVB-T
 • قابلیت نصب بر روی انواع موبایل و تبلت های اندرویدی Type-c(در صورت پشتیبانی از OTG)
 • قابلیت نصب بر روی انواع رایانه ویندوزی از طریق درگاه USB Type C
 • جست و جوی خودکار کانال ها
 • نصب آسان

در قسمت بسته بندی گیرنده دیجیتال PV 130 شاهد یک بسته بندی زیبا و با کیفیت هستیم که این بسته بندی با یک هولوگرام شرکت فولاد رایانه پلمپ شده است تا آکبند بودن دستگاه مشخص گردد. هنگام بازکردن بسته بندی شاهد یک عدد گیرنده بسیار کوچک و زیبا هستیم همچنین در قسمت مقسم جعبه، آنتن گیرنده دیجیتال قرار گرفته است تا شما با استفاده از این آنتن از کیفیت تصویر بالایی برخوردار شوید. در داخل بسته بندی یکCD نرم افزار به همراه راهنمای نصب به زبان فارسی وجود دارد تا شما با نحوه استفاده از گیرنده دیجیتال پد تی وی PV 130 آشنا شوید.

حقخرهسهخد س1,پروویژن اس1,پروویژن,اندروید باکس,اندروید اس 1,گیرنده دیجیتال